Przed Doładowaniem Energetycznym

W pierwszej kolejności przygotuj i sprecyzuj pytania do Swojej Duszy. Spisz wszystko na kartce, co Cię dręczy, z czym sobie nie radzisz i jakich Pragniesz zmian doznać. Wyrzuć z Siebie także wszystkie Emocje, które dusisz w sobie. To też oczyszcza Umysł i Serce, a także daje wewnętrzne odpowiedzi jak rozwiązać sytuacje na TERAZ samemu, zanim nie pomogę bardziej Tobie. Nie opisuj mi dokładnie sytuacji, aby nie wprowadzać niepotrzebnie autosugestii.

W sesjach komunikuje się z Duszą, a nie z Umysłem. Tylko Dusza zna problem i Swoje własne Biopole, jednak Energetycznie może być Osłabiona, Zawieszona w Czasoprzestrzeni lub Zniewolona przez Byty… aby móc go samej rozwiązać, dlatego potrzebuje Innych, którzy maja więcej Energii, pomogą ukierunkowywać Ją na właściwą, obraną przez Nią, Drogę Życia.

I tym Służę Tobie. Wtedy wystarczy skierować Swoje Myśli na drogę Uzdrawiania. Po zamówionym doładowaniu odczujesz spokój, więcej energii, lepszy humor, ale i większą Przestrzeń Realizacji drogi Własnej Duszy. Idź nią z Miłością.

Doładowania można zamawiać wielokrotnie. Pierwszy raz jest oczyszczeniem Twojej Przestrzeni. To często Bardzo Odczuwalna Zmiana. Kolejne razy mają służyć odcinaniu Myślokształtów, które są często nieuświadomione i mocne, co powoduje zawirowania na Drodze Życiowej. To jak suplement, który wspomaga Rozwój i jak Sobotnie lub Wiosenne Porządki. Po prostu je robimy, aby Żyć Przyjemniej i Spokojniej.