Po Doładowaniu Energetycznym

Po oczyszczeniu i doładowaniu energetycznym zamówionym tutaj, dostaniesz ode mnie plik w .pdf do Samodzielnej Harmonizacji Energetycznych Kanałów Życiowych, aby móc poczuć działanie Wyższego Ja. Używać jej będziesz Mógł/Mogła, po wynagrodzeniu za Moje Działania i kiedy poczujesz ponownie osaczenie, napięcie, zmęczenie Psychiczne lub Fizyczne albo brak Energii do Życia, przez zewnętrzny wpływ i otarcia Aury.

W takich wypadkach możesz także ponownie skorzystać z Doładowania Energii na tej stronie. Jednakże będziesz mieć też narzędzie dla siebie, które możesz użyć niezależnie od zasobności portfela w danej chwili. Pomagamy wszelkim Istotom, wtedy, kiedy tego potrzebują.

Gdy Twoja przestrzeń Energetyczna jest już czysta, jak Żywy oszlifowany Diament, a Fizyczna podlega nowemu Programowi, jest gotowa na przyjęcie poleceń od Ciebie – prawowitego Właściciela Swojej Istoty. Masz pierwszeństwo, w Oczyszczonych Ciałach, do Tworzenia określonych Stanów, Myśli i Emocji. Utrzymując uruchomiony Stan Błogości, Harmonii, Szczęścia i Wyciszenia Energetycznego lub Tworząc znów Negatywne Wibracje, poprzez powrót do destrukcyjnych starych Przyzwyczajeń i Myśli.

Bądź Świadomy swoich Myśli, Słów, Czynów, Emocji i Intencji wobec siebie i innych, aby Móc Tworzyć, a nie niszczyć Siebie i Innych. Zmiany w Zachowaniu i Nastroju, odczuwalne są już podczas Doładowania lub po tygodniu, a to zależne jest od zabrudzeń Ciał i szybkości w regeneracji. Czy zmiany Pozytywne będą wieczne, długotrwałe czy krótkotrwałe, zależne będzie od Ciebie, czy wprowadzisz wskazówki w Życie, podane przez Twoją Dusze i czy ją pomnożysz w Sobie.

Jeśli umieścisz z własnej Woli nowe Emocje, to właśnie One, będą podstawą odczytu z Aury mówiącego o tym, że Jesteś zabarwiony/a dobrem i taka charakteryzuje Cię postawa, o ile Myśli będą należeć do Czystych i Pozytywnych. Każda Myśl, Słowo, Intencja, Dźwięk i Gest jest określoną wibracją wokół Ciebie, która poprzez często intencjonalne powtarzanie zapisuje się i utrwala w Twoim Umyśle, a potem w przestrzeni.

TYLKO od Ciebie będzie zależało, jakie sytuacje i Ludzi przyciągniesz do Siebie – Pozytywnych czy Negatywnych.

Bardzo pomocne w tym procesie (po oczyszczeniu Myślokształtów) są Afirmacje i Dziękczynienia.