Kanały Energetyczne dla Domu, Firmy

Kanał Energetyczny działa jak pralka, która oczyszcza przestrzeń z Energii, Bytów, Chorób, Kłótni, Błąkających się w Astralu Dusz czy pasożytów energetycznych. Każdy, kto wchodzi do Twojego Domu, jest automatycznie oczyszczany, a energia ta zaczyna służyć Twojej przestrzeni. Rodzina czuje się ze sobą Lepiej, Pogodniej. Przychodzą mili goście. Odczuwalny staje się Spokój. Chętniej spędzasz czas w Domu.

Tak samo z Firmą, Biznesem. Klienci czują się bardziej zadowoleni, bo Służysz im bardziej z Serca niż z Umysłu goniącego za Iluzją. Pracownicy angażują się w pracę, a miejsce jej wykonywania jest dla nich przyjemniejsze w Energii. Tworzą z Ochotą. Odchodzą Ci, którzy nie mają na Celu Twojego Dobra i Wspólnego dla Biznesu, a ich miejsce Godnie zastępują Nowi, którzy wiedzą, że razem Stworzycie Nową Wartość.

Ważne, aby w Tym Procesie nie naciskać, nie przyspieszać, cieszyć się kolejnymi dokonaniami. Po ustanowieniu Kanału Energetycznego obserwuj zmiany z Radością.

Kanał ustanawiasz raz dla swojej lokalizacji. Obejmuje ona także najbliższą okolicę, zatem przyjemne efekty będą dotyczyć też współżycia z Sąsiadami. Nie trzeba odnawiać tej Energii. To po prostu działa.

Jeśli przeprowadzisz się w Nowe Miejsce, załóż Kanał dla niego, aby cieszyć się Tym Nowym Miejscem w Swojej Energii.

Będziemy zadowoleni, jeśli podzielisz się z Nami Swoją Impresją i obserwacjami po tym, jak założysz Kanał dla Domu lub Firmy.